Lineārs LED profils (LP)

Profila garums ir līdz 2,9m.

Ieslēgšanas/izslēgšanas un spilgtuma regulēšanas vadības sensora atrašanās vieta- gaismekļa kreisajā malā (LS) vai labajā (RS) malā (faktiski lineārais gaismeklis ir pilnīgi simetrisks un nav īpaši jānorāda sensora atrašanās vietas pusi pirms uzstādīšanas)
Jums ir vajadzīgs lineārais LED gaismeklis? Jums jāieiet ŠEIT...

Divi lineāri LED profili

Katra profila garums ir līdz 2,9 m.
Ieslēgšanas/izslēgšanas un spilgtuma regulēšanas vadības sensora atrašanās vieta- gaismekļa kreisajā malā (LS) vai labajā (RS) malā, tāpat arī kopējais vadības sensors uz viena no gaismekļiem. Visas nianses esam gatavi apspriest KONTAKTOS

(Patiesībā, lineārais gaismeklis ir pilnībā simetrisks un nav nepieciešams norādīt sensora pusi. Jūs varēsiet izvēlēties sensora izvietojuma pusi tieši pirms uzstādīšanas). Visu informāciju par lineārajiem profiliem atradīsiet ŠEIT...

Stūra LED profils (EP)

Katra profila malas garums ir līdz 2,9m. Ieslēgšanas/izslēgšanas un spilgtuma regulēšanas vadības sensora atrašanās vieta- gaismekļa kreisajā malā (LS) vai labajā (RS) malā.

Ja Jums ir vajadzīgs stūra gaismeklis, tad droši spiediet ŠEIT...

Divi stūra LED profili

Katra profila malas garums ir līdz 2,9m.

 

Ieslēgšanas/izslēgšanas un spilgtuma regulēšanas vadības sensora atrašanās vieta- gaismekļa kreisajā malā (LS) vai labajā (RS) malā, katrai gaismekļa pusei.

Ja Jums ir vajadzīgs stūra gaismeklis, tad droši spiediet ŠEIT...